אירוח בבית מלון קטן ואינטימי מאפשר ליהנות מיחס אישי ומאווירה ייחודית שמעניקה חוויה יוצאת דופן.

 

ישנם לא מעט יתרונות לבחירה בשהות בבית מלון קטן ואינטימי או מלון בוטיק. יתרון מרכזי ידוע קשור בקרבה לאורח החיים המקומי.

 

בין אם מדובר במדינה זרה ובין אם בצפת, השהות במלון קטן ואינטימי מאפשר מבט קרוב יותר בתרבות המקומית ובחיי היומיום. הוא מאפשר להכיר את בעלי המלון או את המנהלים, לשוחח עימם וליהנות מיחס אישי שאי אפשר למצוא במלון מסחרי.

 

העובדה שבית מלון פועל במבנה קטן ואינטימי לא מחייבת שחדרי האירוח עצמם יהיו קטנים. ישנם מלונות בוטיק שמציעים חדרים מרווחים עם פינות ישיבה נעימות ומרפסת, למרות שבמבנה עצמו ישנם כעשרים חדרים בלבד.

 

מעבר לכך ככל שהמבנה קטן יותר כך השירות יהיה אישי יותר והצוות יוכל לתת תשומת לב לכל אורח ואורח באופן מלא יותר.

 

בית מלון קטן ואינטימי יהיה מלא במאפיינים ייחודיים, בעיקר בכל הנוגע למראה ולעיצוב. ישנם לא מעט בתי מלון קטנים, הפועלים בתוך מבנים היסטוריים המיועדים לשימור המשלבים בניה מודרנית. בתי מלון כאלה יהיו מלאי קסם ובתוכם אפשר יהיה למצוא מוטיבים נדירים הקשורים במבנה. אפילו בבתי מלון קטנים שנבנו לאחרונה סביר להניח שיהיו אוצרות עיצוביים שיעניקו למקום אופי עם טוויסט ייחודי אותו בחרו לשלב הבעלים או המנהלים.

 

באשר למחיר יש לציין, כי במקרים רבים עלות אירוח בבית מלון קטן ואינטימי, בעיקר אם מדובר במלון בוטיק ברמה גבוהה, לא תהיה נמוכה בהרבה מזו של אירוח במלון הפועל תחת רשת מלונות ידועה. יהיו מקרים בהם העלות תהיה זהה או אפילו גבוהה יחסית למחיר הממוצע.

בית מלון אינטימי

אם הגעת לפה, אולי יעניין אותך גם מאמרים בנושא:

 

◄  למאמר בנושא נופש בצפון - לחץ כאן

 

◄  למאמר בנושא בית מלון כשר בצפון - לחץ כאן

053-9419-389