בית הארחה וגיבוש משפחתי
 

"ילדים זה שמחה ילדים זה ברכה", אכן שמחה גדולה לקחת את הילדים ואת כל המשפחה לחופשה מהבוקר עד אחר הצהריים, או הערב, משום שהוא מחבר יותר את ההורים עם הילדים. תוך כדי הטיול אפשר לעשות מזכרת של תמונות ממקומות שונים שכוללים למשל : טיול בירושלים, ללכת לים, לבריכה ועוד. אך על מנת לגבש את המשפחה אנו זקוקים ליותר מטיול ליום אחד ולכן ניתנת אפשרות לנסוע ולעשות גם נופש בצפון למספר ימים.

 

חווית הנסיעה:
כאשר המשפחה יושבת  בסלון והילדים שומעים כי בסוף השבוע נוסעים ביחד לצפון, זה מעורר אצלם שימחה גדולה בלב. על כן, החוויה מתחילה בנסיעה ארוכה ברכב, ותוך כדי האזנת שירים עדכניים ושמחים, הילדים יכולים לצפות על הנוף המרהיב ואפילו לעצור להפסקה כדי לצלם כמה תמונות קסומות ביחד עם ההורים. הילדים אוכלים ארוחת בוקר, אימא ואבא שותים קפה להתרענן וממשיכים בנסיעה.

 

הגיבוש מתחיל במלון:
ראשית, ההגעה לבית מלון יוקרתי הינה הרגשה רגועה, חופשית ושקטה. בחדר יש אוירה פסטורלית ונעימה במיוחד - בתוך החדר יש: טלוויזיה, מקרר, ג'קוזי ומקלחת. ההורים יכולים לנוח לאחר נסיעה ארוכה, בזמן שהילדים לא מבזבזים את זמנם בחופשה ויורדים ישרות לבריכה ולמגלשות. שעת הערב הגיעה והמשפחה מתאחדת יחד לארוחת ערב במסעדה המשקיפה על נוף מדהים בצפון הארץ. נסיעה לנופש בצפון אינה רק שהייה בבית המלון ולהתענגות משפע האוכל שבחדר האוכל, אלא גם לעשות אטרקציה מאתגרת וכייפית.  

 

האטרקציה החלומית בצפון:
אין ספק, כאשר נמצאים בצפון קיים מגוון רחב של אטרקציות כגון: טרקטורונים, סוסים, קיאקים ועוד. חווית הגיבוש עם המשפחה מעניקה הרגשה מעניינת, מרתקת ובלתי נשכחת. ניתן לערב את המשפחה בבחירת האטרקציה הכי כייפית ומהנה עבורם. תוך כדי כך, הילדים חווים חופשה שהם באמת חיכו לה הרבה זמן ולא מפסיקים לצלם כל רגע ורגע - את הרגעים הקסומים יחד עם הנוף המרהיב. על כן, מומלץ להכין מצגת מיוחדת מהנופש הקסום שתיזכר לנצח ואולי לחזור לנופש הבא באזור הצפון.

    

◄ אולי יעניין אותך לקרוא כיצד לארגן שבת חתן בצפון

 

053-9419-389