היתרון באירוח של שבת חתן בצפון


שבת חתן היא שבת המיועדת לכבד את החתן, ובמסגרתה מארחת משפחת החתן שורה של אורחים קרובים הכוללים ביניהם בני משפחה כאלה ואחרים, וכן את משפחת הכלה. במקרים רבים, לא נעשה שום תכנון עבור שבת החתן, והשבת עוברת כמו כל שבת עם החום, האהבה והקירבה של כל בני המשפחה. מסתבר שאנשים רבים מעדיפים להשאיר את זה כך, ולא לעשות מזה סוג של אירוע עם תוכן מאורגן.
 

יחד עם זאת, בפעולה אחת פשוטה אפשר להפוך את השבת חתן גם לשבת הרבה יותר מהנה, ואפילו בלתי נשכחת. לצורך זה, כל שצריך הוא לקבוע את המיקום המתאים ביותר לשבת החתן. המיקום יכול להיות בכל מקום בארץ שבו עצם השהייה באותו מקום יוצר אווירה מיוחדת שמשדרגת כל סיטואציה משפחתית.
 
אזור הצפון מציע את היתרונות הבולטים ביותר
אפשר לחשוב על כמה אזורים ומקומות כאלה בארץ, אך אין ספק שהמקום האידיאלי לכך הוא אזור הצפון. אפשר לחשוב על מתחם צימרים שאותו שוכרים לטובת כל בני המשפחה והאורחים, או בית הארחה שבו מתארחים למהלך השבת. במהלך השבת עצמה אפשר ליהנות מכל הירוק והשפע שמציע אזור הצפון, מים זורמים, יערות וצמחיה, ציפורים מצייצות והמון המון שקט, ואפשר גם לתכנן טיולים רגליים קרוב קרוב לטבע.
 

אזור הצפון מציע גם את מזג האוויר האידיאלי לאורך מרבית השנה. במהלך הקיץ, כאשר בכל הארץ חם ולח, באזור הצפון אפשר ליהנות מטמפרטורות נוחות, עם לחות נמוכה מאוד. אזור הצפון מציע גם אין ספור אתרי פיקניק שבהם אפשר לערוך את ארוחת השבת וליהנות משילוב מהנה במיוחד של משפחה וטבע.
 

תכנון וארגון שבת חתן באזור הצפון
עליכם למצוא מקומות לינה שיכולים לארח את כל האורחים יחד, וכן אתרים אטרקטיביים שבהם תוכלו לטייל ולהתארח במהלך השבת, בין שעל מנת לטייל וליהנות מזמן איכות עם המשפחה, ובין שעל מנת לערוך את ארוחות השבת בטבע, באווירה נעימה ומשפחתית חמה. שיהיה הרבה מזל טוב.

 

◄ למאמר בנושא - לנפוש בחורף לחצו כאן

 

053-9419-389