לנפוש בצפון בחורף


כמעט ולא קיים אדם אחד שאינו אוהב לקחת לעצמו כמה ימיי חופש מהעבודה או לימודים, על מנת לנפוש בצפון יחד עם המשפחה, חברים או בת זוג. כמו כן, נסיעה לצפון יכולה תמיד לבוא בזמן טוב, בין אם זה עונת הקיץ החמה, לבין אם זה בעונת החורף הקרירה. יש להדגיש, כי נופש בצפון בעונת החורף משרה אווירה בסגנון שונה כאשר ניתן לראות מעלה את העננים האפורים למעלי ההרים וגם לראות נופים קסומים וירוקים.

 

למה לנפוש בחורף
חופשה לצפון בייחוד עם בת זוג, אכן מביאה חוויות ומזכרות שונות לכל אורך הסופ"ש, לעומת עונת הקיץ בו המזכרות אחרות הכוללות ביניהם אטרקציות במים כגון: קיאקים, בננה, רפטינג ועוד .הסיבה לנסוע בעונת החורף לצפון לאיזה צימר או בית מלון עם הבת זוג, הוא ריחות העלים הירוקים אשר נמצאים במעלי העץ ומסביב, הנוף שמסביב לצימר או הנוף מחלון חדר המלון בו ניתן לראות את ההרים הגבוהים והצמחייה הירוקה. ניתן לומר כי, הכן החופשה מחברת יותר בכך שהיא יותר רומנטית ויותר קסומה כאשר רואים לאורך הנופש בצפון את הנוף המרהיב.

 

הקרבה והיחד בנופש עם משפחה
יש להדגיש, כי מומלץ לנפוש בצפון יחד עם כל המשפחה בעונת החורף, כאשר זהו שבוע שלא יורד גשם ויש רק רוח קרירה. לכן, יש משפחות אשר נוסעות לנופש בצפון להרגיש חופש והמון מנוחה, ויש משפחות שאוהבות לשלב גם מנוחה וגם פעילות ספורטיבית כמו למשל אופניים. אטרקציית אופניים יחד עם כל הילדים, יכול מאוד לחבר ולאחד את המשפחה יחד ובין הנסיעה לראות עוד ועוד נופים מדהימים, ועל כן תמיד להריח ריחות שונים בכל מיני נקודות בצפון.  

 

לסיכום
בסיכומו של דבר, נופש בצפון בעונת החורף דבר ראשון יכול להתאים גם למשפחה, חברים או זוגות, דבר שני בעונת החורף ניתן לקחת מזכרות וחוויות שונות בכל נופש. ראוי לציין, כי חופשה בחורף מחברת יותר ועל כן, משרה אווירה רומנטית בכך שנשארים לרוב בחדרים מתחבקים ומביטים בנוף סביב. ניתן לומר כי בדרך כלל המחירים פחות יקרים בעונת החורף לעומת הקיץ, אך מומלץ לבצע בדיקה לפני הנסיעה לצפון ולבחור את המקום הכי קסום עם המחיר הכי משתלם.

 

◄ אולי יעניין אותך לקרוא גם על : גיבוש משפחתי
◄ או יעניין אותך לקרוא גם על : לטייל בהר תבור 

053-9419-389