צפון הארץ הוא אזור הטיולים המועדף על הישראלים בכל עונות השנה, וזה דבר הידוע לכולם. מדי שבת ניתן לראות את השיירות של כלי הרכב היוצאים לטייל ולנפוש בצפון, ולקראת ערב כל המטיילים עומדים בפקק התנועה הענק על כביש החוף בדרך חזרה למרכז הארץ. הצפון משופע באטרקציות תיירות גדולות וקטנות, מסלולי טיולים, שכיות חמדה, מסעדות, טרקטורונים, בתי מלון כשרים בצפון ועוד.
 

כפועל יוצא, ענף הלינה בצפון צבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא לא מעט בית מלון כשרים בצפון במגוון מחירים, איכויות, גדלים וכמובן בכל מקום אפשרי, מקריית שמונה ועד זכרון יעקב. כמעט כל בתי המלון בצפון מתאפיינים בנוף יפה והרבה שקט ושלווה, כך גם בית מלון בשביל ישראל, אולם מדי פעם אתם יכולים ליפול על מלון בצפון שלא עומד בסטנדרטים הבסיסיים של נקיון ואוכל. בית מלון כשר בצפון כולל גם נוף מדהים ואוכל מעולה.

 

בית מלון כשר בצפון

 

כאמור, מלונות בצפון או מקום לינה בשביל ישראל מתאפיינים בגיוון מרשים, החל ממלונות בוטיק קטנים ואינטימיים עם חדרים בודדים (מעין צימרים משודרגים) ועד מלונות ענק עם מאות חדרים, הפעלות לילדים, חדר אוכל ענק ושיטת ההכל כלול הידועה לשמצה. בין לבין, תוכלו למצוא מקום לינה בשביל ישראל בינוניים מבחינת הגודל אשר מעניקים גם את חווית השקט והשלווה וגם את התחושה של בית מלון כשר בצפון עם כל הפסיליטיס של מלון ענק.

 

דבר מעניין וחשוב למגזר הדתי הוא עניין הכשרות. אין הרבה בתי מלון כשרים בצפון ולכן צריך לחפש ולהזמין מקום לא מעט זמן מראש. בית מלון בשביל ישראל כשר בצפון יעניק לכם את אותה חווית שלווה ורוגע, רק עם סמל הכשרות והשגחת הבד"צ. הכשרות מתבטאת כמובן בחדר האוכל עם הפרדת המטבחים למטבח חלבי ומטבח בשרי, אבל גם בנושא ניקוי החדרים, הפרדת המטבח של הלובי ועוד.

 

בית מלון בשביל ישראל

 

במרבית המקרים, בית מלון בשביל ישראל יציעו לכם גם אטרקציות שנמצאות בקרבת מקום, אם בצורת פליירים בלובי הכללי או דפי מידע שנמצאים בכל חדר. כמעט כל בית מלון כשר בצפון עושה שיתופי פעולה עם האטרקציות שנמצאות ליד המלון, כמו טיולי טרקטורונים, טיולי ג'יפים, פארקי מים, מוזיאונים, רפטינג, שייט קיאקים וכדומה.

 

כמו שנאמר למעלה, אחד היתרונות הגדולים ביותר של כל מלון בצפון הוא הנוף, והשקט. צפון הארץ מתמחה בנוף ירוק, הרים ועמקים, עצים ויערות וחלק מבתי המלון באזור הצפון נבנו בכוונה ליד הנוף היפה כדי להעניק לשוהים במקום את הרגשת השלווה שבנופש. הרי כל המטרה היא לקום בבוקר, לפתוח את החלון הגדול שבחדר ולראות את הר תבור המוריק ממש במרחק נגיעה. אין דבר יותר פסטורלי מזה.
 

כמובן שתוצאה נוספת ללינה בקרבת הנוסף היא האפשרות לצאת לטיולים רגליים קצרים בלי להתניע את הרכב. אחרי אורחת הבוקר אפשר לקחת בקבוק מים, כובע ונעלי הליכה ולצאת לחלץ עצמות במסלול טיול בקרבת בית המלון. הכיף הגדול הוא שברגע שמתעייפים אפשר לעשות אחורה פנה ולחזור לבית מלון הכשר בצפון, לחדר הממוזג ולמקלחת קרה ונעימה. ללא ספק יש יתרון בכך. מרבית המלונות הטובים גם יציעו לכם מסלולי טיולים.

בית מלון כשר בצפון | בית מלון בשביל ישראל​

אם הגעת לפה, אולי יעניין אותך גם מאמרים בנושא:

 

◄  למאמר בנושא נופש בצפון - לחץ כאן

 

◄  למאמר בנושא שבת חתן בצפון - לחץ כאן

053-9419-389