ישראל היא מדינה מדהימה. מעבר לתרבות הנפלאה שלנו, לקיבוץ הגלויות, לאווירה המיוחדת ולעובדה שאנחנו פשוט יודעים לארח, יש כאן אוכל מדהים, חום אנושי, פאבים ומועדונים מעולים והחשוב מכל, נוף מופלא. נכון שישראל היא קטנה ואפילו אגם קטן זוכה אצלנו לשם המפוקפק "ים", אך כמאמר המשפט הגודל לא קובע, גם אצלנו אין זה משנה מה גובה ההרים כאן ואם יש או אין כאן שלג אמתי. ישראל היא מדינה משופעת בנופים מדהימים ומגוונים ולצאת לנופש בצפון זה תמיד נעים וכיף.

 

נופש בצפון

 

אין הרבה מדינות בעולם שמאפשרות למי שמטייל בהן לנסוע שעתיים ולעבור מנוף מדברי לנוף ירוק של יערות קרירים. מלבד זאת, תופעות טבע ייחודיות הופכות את ישראל לפלא בינלאומי ולמקום ששווה לטייל בו. אחד המוקדים המיוחדים והמהנים במיוחד לטיול בישראל הוא אזור הצפון.

 

בכל עונה בשנה, בין אם בחורף הקר או בקיץ הלוהט, אזור הצפון מהווה יעד בלתי נשכח וכמובן שגם נופש בצפון יהיה תענוג. בילוי חורפי בצפון עם סופות הגשמים, השלגים והנחלים השוצפים מספק חוויה בניחוח אירופאי.

 

זוהי הזדמנות לצאת לצימר מפנק, לצפות במפלים ובנחלים הגועשים וליהנות מאוכל גלילי איכותי שיכול להיות ארוחת גבינות גורמה או בשר משובח בחוות בוקרים ברמת הגולן. נופש בצפון יכול להיות בילוי מסעיר גם בעונת הקיץ שבה כל הארץ לוהטת ובצפון מזג האוויר נעים למדי עם נחלים מרעננים שמלאים מים כל השנה. ניתן לטייל בנחלים ולטפס על פסגות ההרים הקרירות או לחילופין לערוך פיקניק מפנק ביערות הנעימים והמוצלים.

 

נופש בצפון יכול להיות בילוי מדהים לא רק לכל עונה אלא גם לכל מטרה. חופשה רומנטית בזוג יכולה להיות מושלמת בצפון כאשר היא מתחילה בצימר רומנטי, ממשיכה במסעדה מפנקת ובטיול מהנה בחיק הטבע ומה לא.

 

זוהי הזדמנות לצאת מהעיר וליהנות מהטבע בשיא תפארתו. גם למשפחות לא חסר מה לעשות במסגרת נופש בצפון. טיולי יום מהנים, רפטינג בנהרות המלאים, סיורים ביקבים או סתם לרבוץ בבריכות השחייה של הישובים הקסומים שפזורים בכל הצפון.

 

זוהי הזדמנות של ממש ליהנות מזמן איכות עם כל המשפחה וזה יכול להיות בבתי הארחה בקיבוצים, במלונות מפנקים או בצימרים מבודדים ומוריקים.

נופש בצפון - לצאת מהשגרה

053-9419-389