אחת החוויות הנעימות ביותר בחופשים ונופשים, בטח בישראל, הוא יציאה משותפת של המשפחה המורחבת לנופש. אם אתם זוג ומחפשים נופש רומנטי באיזה צימר נידח - הכתבה הזאת לא בשבילכם...

 

המטרה של נופש משפחתי היא בעיקר גיבוש המשפחה המורחבת (וגם קצת לזרוק את הנכדים על סבא וסבתא ולישון צהריים פעם בשנה) ובילוי משותף לכל המשפחה, דבר שהוא די נדיר בחיים השוחקים של ימינו, בהם כל אחד סגור בעבודה שלו ובמשפחה הקטנה שלו.

 

מומלץ מאד פעם בשנה לאסוף את סבא וסבתא, כל האחים והילדים הקטנים ולארגן טיול משפחתי גדול לאיזה יעד בצפון. נופש משפחתי בצפון הוא מטרה ראויה בפני עצמה ותתפלאו לשמוע – הוא גם נעים וכיף לא פחות מטיול של חברים. אחרי הכל, עם מי אנחנו מרגישים הכי נוח? עם המשפחה הקרובה כמובן.

 

מלון לנופש משפחתי בצפון

 

איך עושים את זה? פשוט מאד. הסוד הוא להזמין הרבה זמן מראש, מאחר שאתם לא רוצים להזמין רק חדר אחד, כי אם 3-4 חדרים לפחות. ואתם גם רוצים שהם יהיו חדרים צמודים, או לפחות באותה קומה. אז אם תזמינו חודשיים מראש זה אמור להספיק ולאפשר לכם את המלון שאתם רוצים ואת החדרים המשפחתיים שאתם רוצים, אפילו צמודים.

 

דבר נוסף, נופש משפחתי בצפון לא יכול להיות במלון רב קומות. המטרה של הנופש המשפחתי היא שהמשפחה תבלה ביחד, ולשם כך עדיף מלון יותר קטן, ביתי ואינטימי, לא מלון עם 700 חדרים וארבעה חדרי אוכל.

 

כמובן שחשוב לארגן פעילויות לימים של הנופש ולא להשאיר את הכל לרגע האחרון. אם תחליטו על הפעילויות מספר ימים לפני, תוכלו לחסוך כסף ולהדפיס קופוני הנחה, כמו גם תחסכו את כאבי הראש בארוחת הבוקר והמריבות לאן ללכת. ואל תשכחו להביא הרבה צבעים, משחקי קלפים, ניירות ויצירות כדי שלילדים הקטנים יהיה מה לעשות בשעות המתות...

 

מלון לנופש למשפחות בצפון זה רק פנינת העמק!

מלון למשפחות בצפון | נופש משפחתי בצפון

053-9419-389