איך נערכים לבחירת מלון לשבת חתן בצפון


הגיע הרגע לחתום את האירוע האחרון לאחר החתונה המפוארת אמש בחגיגת שבת חתן יחד עם כל המשפחה הקרובה והחברים. רבים נוהגים לחגוג את טקס שבת חתן שהינו יום משמעותי וחשוב עבור החתן בבית כנסת באזור הקרוב לחתן על מנת שיוכל לעלות לתורה. אך אם זאת, קיימת אפשרות אותנטית ומיוחדת המאפשרת לערוך שבת חתן בבית מלון בצפון ולקחת חוויה נהדרת ומגובשת יחד עם כל הקרובים הם של החתן והם של הכלה.

 

בחירת המלון המתאים 
אין ספק, שמבחר המלונות בצפון הוא רחב ומגוון. כאשר כל מלון מציע את יתרונותיו לאירוח חגיגי של שבת חתן במחירים שחלק גבוהים יותר, חלק גבוהים פחות. על כן, מומלץ לבדוק שבוע או יותר לפני על מלונות בצפון המתאימים לסביבת המוזמנים ולמחיר שאליו אתם מכוונים. יש לציין, כי קיימות חבילות אטרקטיביות אשר יכולות להתאים לאירוע. דבר נוסף, רצוי לבדוק כי במלון יש אוכל כשר, צמחוני וטבעוני אשר מתאים לכל מוזמן.חשוב שתדאגו למספיק חדרים לכולם שלא יהיה צפיפות ואי נעימות מצד המוזמנים. לכן, בחירת המלון שתבחרו מהווה חשיבות באירוע ותגרום לכם להנאה, לרוגע ולסדר בזכות השירות והפינוקים שתקבלו במלון.

 

תבחרו את המשפחה הקרובה
נכון, בטקס שבת חתן שמתקיים בבית כנסת הקרוב לבית החתן מגיעים מעבר למשפחות גם דודים ודודות ויותר חברים אשר מגיעים לכבד ולשמח את החתן והכלה. אבל, כשמדובר בשבת חתן בצפון בבית מלון ניתן להבין כי האירוע יהיה מצומצם יותר ואתם אלו שתקבעו חוץ מהמשפחות של החתן והכלה מי עוד  יהיה נוכח בחגיגה הגדולה. בראש ובראשונה מי שיחוו איתכם את החוויה בצפון הם הורי החתן והכלה אחים ואחיות וכן הלאה. אך אתם אלו שיודעים מי יוכל להגיע ומי לא, כי הרי אירוע שבת חתן שכזה המתקיים במלון בצפון הוא ללא ספק מעצים אווירה שונה ומיוחדת.

 

החגיגה בצפון
ניתן לומר, כי שבת חתן בבתי מלון הפך לדבר מאוד פופולארי אשר מאחד את משפחת החתן יחד עם משפחת הכלה אל תוך ההמולה הגדולה. אחד הרגעים המאושרים ביותר באירוע שכזה הוא להתגבש כולם בתוך המלון הנבחר בצפון ולעשות לחתן ולכלה שמחה שלא ישכחו לעולם הכולל המון שירים וריקודים.  זוהי חוויה בלתי רגילה ומזכרת ענקית לחתן ולכלה אשר הנישואין מאחוריהם באושר. בסיכומו של דבר, אם אתם בעניין לחגיגה של שבת חתן בצפון בבית מלון, רצוי שתערכו בצורה הטובה ביותר כמו שנאמר לעיל, על מנת ליהנות מכל החוויה שתיזכר למזכרת גדולה.

 

◄ למאמר בנושא - לטייל בהר תבור לחצו כאן
 

 

053-9419-389