שילוב נופש עם אטרקציות בצפון


הצפון הנו מקום שלם של אטרקציות ופינות חמד שרק מחכות למבקרים. הצפון הנו אחד מאותם אזורים שלא משנה כמה פעמים תגיע אליו, עדיין תמיד יהיה  אתר חדש לבקר בו, תצפית שעוד לא יצא לכם לטפס אליה, שביל עפר שעוד לא פניתם בו, אטרקציית מים שעוד לא ניסיתם, עסק חדש לטיולי שטח שעוד לא יצא לכם להכיר, רכבל שעוד לא פקדתם וכדומה. על כן אין כמו לשלב מספר ימי נופש בצפון עם האטרקציות שיש באזור לטובת חופשה מנצחת.

 

אוכל
אוכל הינו חלק בלתי נפרד משגרה של כל טיול. על כן כאשר באים לבקר בצפון מוטב להכיר את מסעדות האזור שפזורות בו ולבקר בכאלו ששומרים על רוח המקום. כך שלא משנה אם מדובר על פיתה דרוזית עם לבנה בצד הדרך, על מסעדת בשרים מהתוצרת המקומית או על מסעדה דרוזית אותנטית עם מטעמי הכפר.

 

אטרקציות מים
כידוע הצפון הנו מקום שמבורך במשקעים רבים ועל כן ניתן למצוא בו מגוון נחלים שוצפים, מעיינות קרירים, מפלים מרשימים ואף מגוון אטרקציות כגון קיאקים, אבובים, בננה, פארק מים לכל המשפחה, סקי, סנובורד וכדומה. כך שלא משנה אם מדובר על עונת הקיץ או החורף, כיוון שתמיד יש כיצד לנצל בו אטרקציות שקשורות למים, (בין אם הם קפואים או זורמים).

 

טיולים
כפי שכבר נאמר הצפון הינו מקום עם אופציות טיול רבות ומגוונות. על מנת להוסיף מעט פלפל ולהתנסות בסוג טיול מעט שונה, ניתן לשלב טיולי טרקטורונים, טיולי סוסים, טיולי ג'יפים, טיולים מודרכים עם אנשי מקצוע, טיולי עששיות בערב וכדומה.

 

חיות
ניתן לומר שהצפון הוא פינת חי אחת גדולה. כאשר יוצאים אל חופש באזור זה ניתן להיתקל במגוון של חיות שלא נהוג לראות במקומות אחרים בארץ. על כן ניתן לבחור בין טיול רגלי בשביל רמת הגולן ולהיתקל באופן ספונטני בדרך בחזירי בר, איילים, שפני סלע, צבים, נשרים, סוסים ופרות, או לפגוש בחיות באופן יזום בפינות החי שפזורות בקיבוצים השונים או באגם החולה אשר בכל עת מארח עופות מרשימים.

 

◄ למאמר בנושא - לנפוש בצפון בחורף לחצו כאן

053-9419-389